KHN’s “What the Health؟”: گسترش ACA به روشی پیش بینی نشده


پخش کننده صوتی را نمی توانید ببینید؟ برای گوش دادن به SoundCloud اینجا را کلیک کنید.

برای اولین بار از زمان تصویب آن در سال 2010 ، قانون مراقبت مقرون به صرفه مقرر شده است که مزایای عمده ای را به همراه داشته باشد ، با مجوز از لایحه کمک هزینه مثانه که این هفته در کنگره تصویب شده است. اما این تغییرات فقط موقتی است ، بنابراین این معیار همچنین باعث ایجاد دائمی در آنها می شود.

در همین حال ، توزیع ناموزون واکسن ها ادامه دارد – در حالی که برخی از کشورها خود را در این امر وا می دارند بیشتر از عکس گیرنده عکس دارد، در حالی که دیگران همچنان تعداد زیادی بازو را دنبال می کنند که تعداد بسیار کمی شلیک را دنبال می کنند. و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در میانه راه گرفتار شده است – در تلاش است دستورالعمل هایی را ترغیب کند که مردم را به دیدن واکسن به عنوان بلیط زندگی آزاد تر ترغیب کند ، در حالی که رفتار خطرناک به عنوان ویروس کرونا – و انواع انتقال پذیرتر آن – را تشویق نمی کند. هنوز به طور گسترده ای گسترش می یابد.

جلسات این هفته جولی روونر از KHN ، تامی لوبی از CNN ، آلیس میراندا اولشتاین از Politico و راشل کوهرز از Stat هستند.

در میان اجمالی از پادکست این هفته:

  • مزایای ACA در لایحه تخفیف covid شامل یارانه های سخاوتمندانه تر و مزایای اضافی برای گروه گسترده تری از آمریکایی ها است. اما آزمون دموکرات ها این خواهد بود که آیا آنها می توانند کشور – و کنگره – را ترغیب کنند تا تغییرات دائمی شود.
  • این لایحه همچنین تغییرات اساسی در قوانین Medicaid ایجاد می کند. این ایالت انگیزه مالی برای انجام این کار را به ایالت هایی ارائه می دهد که برنامه مراقبت های بهداشتی را برای افراد کم درآمد – یک منبع ACA – گسترش نداده اند. همچنین به ایالات اجازه می دهد تا پوشش پس از زایمان را برای ثبت نام کنندگان از 60 روز به یک سال افزایش دهند. طرفداران امیدوارند که این امر به کاهش میزان بالای مرگ مادران در ایالات متحده کمک کند
  • برنامه های دیگری که بر سلامتی تأثیر می گذارند نیز توسط این لایحه تقویت می شوند ، از جمله افزایش مزایای تمبر غذا ، ادامه مزایای بیکاری برای کارگران کنفرانس ، کمک به افرادی که با تخلیه روبرو هستند و تغییرات عمده در اعتبار مالیات کودک که چک دولت را برای بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور ارسال می کند. کشور ، از جمله افرادی که در گذشته اعتبار نمی گرفتند زیرا درآمد بسیار کمی برای ثبت مالیات داشتند.
  • انتظار می رود به زودی رای گیری نهایی در مورد معرفی خاویر Becerra به عنوان دبیر بعدی وزارت بهداشت و خدمات انسانی در سنا انجام شود. اگر Becerra تأیید شود ، می تواند برای تأیید سایر مقامات بهداشتی و کار در لگام شکست.
  • نظرسنجی های اخیر حاکی از آن است که به ویژه جمهوری خواهان برای واکسیناسیون مردد هستند. اغلب طرفداران بهداشت عمومی برای کمک به مقابله با تردید در جمعیتهای خاص ، به رهبران افکار عمومی یا افراد مشهور مراجعه می کنند ، اما مشخص نیست که چه کسی می تواند سخنگوی این پرونده باشد زیرا جمهوری خواهان به بهترین روش برای مبارزه با ویروس تقسیم شده اند.
READ  "تشخیص آمریکایی": "جنگجویان آب" برای افزایش دسترسی به سرزمین ناواهو، به مقاومت Diné ضربه می زنند

بعلاوه ، برای اعتباری بیشتر ، اعضای هیئت مدیره داستان های مورد علاقه خود در مورد سیاست های هفته را که فکر می کنند باید بخوانید نیز توصیه می کنند:

جولی روونر: مجله نیویورک تایمز’ “پس از آزمایش منفی برای ویروس کرونا ، یک فرد بیمه نشده با لایحه بیمارستان 22،368 دلاری خود قادر به کمک نبود، “توسط سارا کلیف

آلیس میراندا اولشتاین: نیویورکر “واکسیناسیون سازمان یافته بی نظم LA و رویای مراقبت های بهداشتی جهانی، “توسط امیلی ویت

تامی لوبی: Vox.com “یک طرح جدید دموکراتیک برای گسترش Medicaid به یک چنگال بزرگ برخورد می کند: فرمانداران جمهوری خواه، “توسط دیلن اسکات

راشل کرز: مجله نیویورک تایمز’ “چگونه یک شرکت “بار فوق العاده ای” را روی انبار مشکل ایالات متحده قرار می دهد، ”توسط کریس همبی و شریل گی استولبرگ

برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا کلیک کنید.

و در What the Health مشترک شوید؟ بر iTunes، بخیه، Google Play، Spotify، یا بازیگران جیبی.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقف است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقف است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  آزمایش خون تشخیصی BVA-100 داکسور طول مدت اقامت در بیمارستان را برای بیماران نارسایی قلبی کاهش می دهد

از محتوای خود استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات)

ما سازمان ها را تشویق می کنیم محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر دهند. در اینجا همان چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی ، با پیوندی به سایت californiahealthline.org ، اعتبار دهید. در صورت امکان ، لطفاً نویسنده (نویسندگان) اصلی و “خط بهداشتی کالیفرنیا” را در زیر نامه وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر یک داستان با عنوان “همه حقوق محفوظ است” ، ما نمی توانیم اجازه بازنشر آن مورد را بدهیم.

سوالی دارید؟ به ما خبر دهید.