Loewe Fragrance Botanical Rainbow | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample] این یک هفته بار عطر سنگین است و من با مجموعه جدید عطرهای Loewe و Botanical Rainbow شروع به کار می کنم. من با عطرهای Loewe (تلفظ Loh-we-veh) خیلی آشنا نیستم ، اما این مجموعه توسط Jonathan Anderson به عنوان یک سیستم رنگ ، لمس و بو تغییر شکل داده است. رنگ و عطر بسیار به هم پیوند خورده اند – من بلافاصله بطری نارنجی را جذب کردم قبل از اینکه چیزی در مورد نت ها بدانم. من در اینجا پنج عطر دارم اما برای اجرای درست آنها ، من بررسی را به دو یا سه تقسیم می کنم ، ابتدا با Pink Magnolia (دومین انتخاب تصویری من) و الا.

رنگین کمان گیاهان عطر Loewe

این مجموعه به خانواده ها تقسیم شده است – Agua ، Aire Aura ، Esencia ، 7 و Pour Homme اگرچه من 001 را اینجا دارم و هنوز مطمئن نیستم که کجا متناسب است! هر خانواده نشانه جنبه ای از مارک تجاری است.

رنگین کمان گیاهان عطر Loewe

شروع با ماگنولیای صورتی در خانواده Aura (الهام بخش و برونگرا) که دارای یک خامه تقویت شده است که کسانی که عاشق ماگنولیا هستند با آن آشنا خواهند شد. من همیشه ماگنولیا را به عنوان یک رایحه خوشبو در رده های آشکار قرار می دهم اما چون اینجا ستاره است ، بسیار باشکوه است. یک پایه وانیل ، که به طور غیرمعمول برای وانیل است ، ماگنولیا را غرق نمی کند ، در عوض با تعریف کامل از آن ، صاف و گرم می شود. نت های توت وجود دارد که فقط یک آب میوه شاداب را اضافه می کند و همه در هماهنگی کامل روی پوست می نشیند. واقعا خوشمزه است و این قبل از شروع بکار با بطری طلائی است که یک جشن کاملاً مناسب برای چشمهاست. برداشت از Loewe Pink Magnolia گرما است اما گرمای کمتری دارد و بیشتر از آفتاب ملایم است.

LOEWE فقط او

الا بخشی از گروه سولو است که از غروب خورشید و تعادل مخالفان الهام گرفته است. این یک گیاه گل دار میوه ای با پرتقال ، سیب ، گلابی و هلو است که در وسط شکوفه های گل یاس و نارنج قرار دارد. من می توانم یاسمن و همچنین سیب و هلو و بعداً پرتقال را انتخاب کنم. این خیلی عطر میوه ای متوسط ​​شما نیست ، که به شدت به آن شکوفه شب بخورد ، نه خیلی خوب توسط سرو و کهربا معتدل شود ، بنابراین شما باید ژانر خاص عطر را دوست داشته باشید که فقط در سمت راست نقطه قله بیش از حد فرو رفته باشد. که من انجام می دهم الا همانطور که به نظر می رسد بو می دهد – جای تعجب نیست که من اول به آن رسیدم.

رنگین کمان گیاهان عطر Loewe

من فکر می کنم به محض اینکه جریان مبارزات رنگین کمان Loewe Fragrance Botanical Rainbow کامل جریان پیدا کند ، همه جا این عطرها را مشاهده خواهید کرد. این در بخشهایی خوش بینانه و بازیگوش است که همه ما می توانیم همین حالا با یک تکه تکه انجام دهیم و توسط تایلر میچل ، عکاس و سازنده فیلم ، در کمال نقاشی فیلمبرداری شود. اگر یک فرد بصری باشید ، احتمالاً “خانواده ها” را با دیدن تصاویر بهتر درک خواهید کرد و اگر اینگونه نباشد ، مهم نخواهد بود ، آنها از هر راهی خیره کننده هستند. مجموعه کامل در ماه مارس منتشر می شود ، اما من بیشتر آن را (اگر نه همه) را قبلاً می بینم اینجا. الا EU72 و مگنولیای صورتی EU75 است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شود. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.