Paul & Joe x Uniqlo

[ad_1]

[affiliate/ad] من بیش از یک ماه است که این تاریخ را در دفتر خاطراتم علامت گذاری کرده ام ، بله ، من از قبل خرید آنلاین داشته ام زیرا مطمئن هستم که این مجموعه برای مدت طولانی وجود نخواهد داشت. همه چیز از نظر قیمت بسیار مناسب است (از نظر من) و واقعاً بازتاب دهنده برند Paul & Joe است که توسط سوفی ملاچی تاسیس شده است ، با نشان متمایز گل داودی و البته بچه گربه ها !!

پل و جو یونیکلو

من فقط فکر می کنم که به خصوص تی شرت ها جایگزین مناسبی برای شکلات هستند – به همان اندازه شیرین اما برای دندان های شما بهتر! همه چیز از XXS تا XL عرضه می شود (در بعضی موارد XXL) و این تی شرت 12.90 پوند است اینجا.

پل و جو یونیکلو

من این را در رنگ مشکی (تصویر اصلی) که قبلاً سفارش داده ام دارم – من آستین 3/4 را دوست دارم و یک تاپ شناور با شلوار جین را دوست دارم بنابراین هیچ چیز دوست ندارد قیمت آن 24.95 پوند است اینجا. همچنین در الگوی گل داودی قرار دارد اینجا.

پل و جو یونیکلو

این نیز در الگوی گل داودی سفید سفارش داده می شود – تابستان زیبا ، سبک و شناور ، عالی با یک پیراهن بلند در بهار – 39.90 پوند اینجا. دامن هایی نیز وجود دارد بنابراین اگر می خواهید الگوی گل داودی سفید را در آستین 3/4 انجام دهید و با دامن یکسان مطابقت دهید ، این یک گزینه است.

پل و جو یونیکلو

این مجموعه بدون الگوی بچه گربه های کلاسیک که من هر بار روی هر یک از اقلام آرایش آنها می افتم ، کامل نخواهد بود. یک روش رنگ صورتی نیز وجود دارد و آنها 12.90 پوند هستند اینجا.

READ  مرور صورت صورت Charlotte Tilbury Super Radiance Resurfacing
پل و جو یونیکلو

برای کیف کوچک سه گزینه وجود دارد – نقطه پولکا آبی با بچه گربه و گلهای شاخه ای که در بلوز 3/4 در بالا نشان داده شده است. آنها همچنین 12.90 پوند هستند اینجا و انتخاب روسری وجود دارد اینجا اگر گربه ها را دوست دارید ، از فرود بسیار خوشحال خواهید شد! لباس کودکان نیز وجود دارد اما من هنوز در مورد آن تحقیق نکرده ام. در خارج از موضوع Paul & Joe ، صفحه های جدید سوتین Airism (فن آوری عالی) و سوتین های پنبه ای وجود دارد اینجا – من هرگز اکنون چیز دیگری نمی پوشم و هرگز نمی توانم خودم را در برابر سختی های یک سوتین “مناسب” ببینم. تغییر کل بازی برای من.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.