Sino Biological از ساخت مرکز جدید خود در ایالات متحده برای پردازش زیستی خبر داد

Sino Biological, Inc. (“Sino Biological” یا “Company”)، یک شرکت بیوتکنولوژی فهرست شده در شرکت تابعه بورس شنژن ChiNext (SZSE: 301047) که معرف های تحقیقات بیولوژیکی و خدمات تحقیقاتی قرارداد فنی مرتبط را ارائه می دهد، خوشحال است که اعلام کند. امضای رسمی قرارداد اجاره با هاینز و شروع ساخت و ساز در مرکز جدید پردازش زیستی (C4B) در تأسیسات Levit Green در هیوستون، تگزاس ایالات متحده آمریکا.

اعتبار تصویر: Sino Biological

دفتر مرکزی آن در پکن، چین با شرکت های تابعه در سوژو، چین؛ تایژو، چین؛ فرانکفورت، آلمان؛ کاوازاکی، ژاپن؛ و Wayne، پنسیلوانیا و فهرست شده در شرکت تابعه بورس شنژن ChiNext (SZSE: 301047)، Sino Biological پیشروترین ارائه دهنده پروتئین های نوترکیب مبتنی بر سلول پستانداران، آنتی بادی ها، و خدمات تحقیقاتی مربوط به قرارداد است. این سایت جدید به عنوان اولین مرکز تولیدی این شرکت در ایالات متحده عمل می کند. این مرکز که به عنوان مرکز پردازش زیستی (C4B) نامیده می شود، هم بر تولید محصول و هم بر اجرای خدمات تحقیقاتی قراردادی تمرکز خواهد کرد. Levit Green حضور خود را در هیوستون تثبیت خواهد کرد و به شرکت‌ها، دانشگاهیان و محققان پزشکی در مرکز پزشکی مشهور تگزاس و در سراسر منطقه دسترسی ارزشمندی به ارائه جامع بیوراجنت‌ها و خدمات CRO توسط Sino Biological ارائه خواهد کرد.

ما در مورد همکاری جدید خود با تیم هاینز و آزمایشگاه ها و امکانات تولیدی آینده خود در Levit Green بسیار هیجان زده هستیم. هاینز در خط مقدم طراحی و توسعه فضای آزمایشگاهی نسل بعدی قرار دارد و سایت جدید ما در منطقه طرح‌ریزی شده لویت گرین در قلب مرکز پزشکی تگزاس هیوستون، Sino Biological را قادر می‌سازد تا خدمات تحقیقاتی و قابلیت‌های تولید بیوراژن خود را به طور قابل توجهی گسترش دهد. ایالات متحده.”

دکتر راب برگس، مدیر ارشد بازرگانی، سینو بیولوژیک

من از توسعه مرکز پردازش زیستی در هیوستون خوشحالم. من شدیداً به علم عالی و فناوری های پیشرفته اعتقاد دارم و به همین دلیل به Sino Biological پیوستم. من یک تیم در سطح جهانی را جمع آوری کرده ام که در حال حاضر در حال ایجاد C4B با هدف نهایی ترویج توسعه علمی آنتی بادی ها و پروتئین های درمانی پزشکی دقیق نسل بعدی هستند.

READ  عطر Trish McEvoy X | بلاگر زیبایی بریتانیایی

لویت گرین با دقت طراحی شده بود تا بهترین فضای علمی زیستی را در کلاس ارائه دهد که می تواند کاربردهای زیادی را در خود جای دهد. جان موز، مدیر ارشد اجرایی هاینز گفت: استقبال از Sino Biological گواهی بر نیاز بازار به فضای پیچیده و انعطاف پذیر است که به شرکت های متنوع اجازه می دهد تحقیقات مختلفی را انجام دهند. سینو بیولوژیک افزودنی عالی به اکوسیستم رو به رشد علوم زیستی منطقه است و ما مشتاقانه منتظر رشد و موفقیت مستمر آنها هستیم.