USDA در برابر سالمونلا در محصولات مرغ نان سخت می شود

آخرین اخبار بیماری های عفونی

دوشنبه، 1 اوت 2022 (اخبار هلث دی)

وزارت کشاورزی ایالات متحده قصد دارد مقررات مربوط به برخی محصولات مرغ خام را تشدید کند.

این آژانس به پردازنده‌های مواد غذایی اطلاع داده است که قوانین جدید مستلزم کاهش میزان سالمونلای موجود در محصولات مرغ نان‌شده و پرشده است که شامل غذاهای منجمد مانند کوردون بلو مرغ و مرغ کیف می‌شود. به نظر می رسد که این غذاها پخته شده باشند، اما فقط برای سفت شدن خمیر یا نان آن ها تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند.

قوانین جدید سالمونلا را به عنوان یک آلوده کننده که می تواند باعث بیماری های ناشی از غذا شود، اعلام می کند.

“ایمنی مواد غذایی در قلب همه چیز FSIS است [Food Safety and Inspection Service] تام ویلساک، وزیر کشاورزی ایالات متحده در یک بیانیه خبری گفت: “این ماموریت ما را راهنمایی می کند زیرا این اولین گام مهم ابتکار گسترده تری را برای کاهش بیماری های سالمونلا مرتبط با طیور در ایالات متحده آغاز می کند.”

ساندرا اسکین، معاون معاون وزیر کشاورزی ایالات متحده در امور ایمنی غذا، توضیح داد که USDA استانداردهایی برای پردازشگرهای طیور دارد که به منظور کاهش آلودگی است، اما یک سیستم آزمایشی کافی برای تعیین سطح سالمونلا در گوشت وجود ندارد.

مرغ به طور معمول تحت این تغییرات آزمایش می شود. سطح بسیار پایین آلودگی سالمونلا در محصولات منجر به اقدامات نظارتی می شود که می تواند شامل تعطیلی کارخانه های فرآوری شود.

اسکین گفت: “این اقدام و ابتکار کلی سالمونلای ما بر دیدگاه ما تأکید می کند که وظیفه ما این است که اطمینان حاصل کنیم مصرف کنندگان از گوشت و محصولات مرغ بیمار نمی شوند.” آسوشیتدپرس. اگر به حدی آلوده باشند که مردم بیمار شوند، نباید فروخته شوند.»

READ  یک قرار ملاقات واکسن را ببندید ، سپس با مانع بعدی روبرو شوید: چگونه به آنجا برویم؟

قوانین جدید در پاییز در ثبت نام فدرال منتشر خواهد شد AP گزارش شد، پس از اینکه FSIS نظر عمومی را جستجو کرد و قوانین را نهایی کرد.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده، از میان 1.3 میلیون نفری که سالمونلا سالانه بیمار می‌شوند، 26000 نفر به اندازه‌ای بیمار هستند که می‌توانند در بیمارستان بستری شوند و 420 نفر جان خود را از دست می‌دهند.

بر اساس گزارش USDA، محصولات مرغ خام نان و پر شده از سال 1998 با 14 شیوع سالمونلا و 200 بیماری مرتبط بوده است.

سال گذشته، شیوع بیماری باعث 36 بیماری در 11 ایالت شد. در آن شیوع، 12 نفر در بیمارستان بستری شدند AP گزارش شده است.

طبق CDC، حدود 1 از هر 25 بسته مرغ در فروشگاه مواد غذایی حاوی سالمونلا است.

این تصمیم مشابه تصمیمی است که FSIS در سال 1994 اتخاذ کرد، زمانی که آنها سویه های خاصی از E. coli را به عنوان یک آلاینده در گوشت چرخ کرده اعلام کردند. AP گزارش شده است.

USDA با پردازنده های طیور و کارشناسان ایمنی مواد غذایی در مورد ایده هایی برای کاهش آلودگی ملاقات کرده است.

هر دو تایسون فودز و شورای ملی مرغ، یک گروه تجاری، به این خبر گفتند AP آنها تا زمانی که جزئیات بیشتری را دریافت نکنند از اظهار نظر خودداری می کنند.

دیانا سودر، سخنگوی مزارع پردو در مریلند نیز از اظهار نظر خودداری کرد. اون بهش گفت AP که Perdue Farms یکی از اعضای ائتلاف اصلاحات ایمنی طیور است، که سال گذشته برای همکاری با وزارت کشاورزی ایالات متحده در زمینه کاهش بیماری های ناشی از غذا ناشی از سالمونلا تشکیل شد.

READ  فقط یک واکسن برای بزرگسالان خوب است. همچنین مدیریت آن در آمریکای روستایی سخت ترین است.

اطلاعات بیشتر

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اطلاعات بیشتری در مورد سالمونلا دارد.

منبع: آسوشیتدپرس

توسط Cara Murez HealthDay خبرنگار

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
نمایش اسلاید


عفونت های باکتریایی 101: انواع، علائم و درمان
به نمایش اسلاید مراجعه کنید