Velvotan نرم افزار بازگشت | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس

[ad_1]

[unpaid/sample] به دلیل سختی رسیدن ، کمر تقریباً به اندازه بقیه بدن ما مورد توجه قرار نمی گیرد. تقریباً دو سال یوگا به این معنی است که من عمدتا می توانم به همه آن برسم اما به هیچ وجه زیبایی در روند کار وجود ندارد! کاربرد Velvotan Back کاربردهای بیشتری نسبت به استفاده از برنزه کردن دارد.

Velvotan نرم افزار بازگشت

این یک مفهوم کاملاً ساده است که به شما امکان می دهد دسته را در جای خود کلیک کنید (کمی نیرو می گیرد) که آن را سفت و سخت می کند (درصورتی که از آن استفاده نمی کنید می توانید آن را تا کنید) و دست برنزه را از قسمت بالایی که در آن قرار دارد بلغزانید در حالی که از هر زاویه ای که مناسب شما باشد ، قهوهای مایل به زرد خود را محکم نگه دارید.

Velvotan نرم افزار بازگشت

از آنجا که دستکش ها قابل شستشو هستند ، پس از استفاده از کرم های ضد آفتاب و بدن و همچنین برنزه شدن ، کرم ضد آفتاب را برای شما باز می کند. فقط کافی است دستکش را آبکشی کرده و بگذارید خشک شود. من فکر می کنم پیشنهاد می کنم دو دستمال بدست آورید و یکی را فقط برای برنزه شدن نگه دارید ، اما اگر فکر می کنید از آن برای درمان با پکن استفاده کنید ، یک مورد جداگانه نیز برای آن تهیه می کنم. فکر می کنم 5.99 پوند خیلی خوب خرج شده است! شما می توانید آن را پیدا کنید اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  شما کودکان خود را به برنامه بهداشتی خود اضافه کرده اید. مامان چی؟