Viroclinics-DDL نام خود را به Cerba Research تغییر می دهد

Viroclinics-DDL (که در اینجا به عنوان Cerba Research، هلند نامیده می شود) یک آزمایشگاه تخصصی واکسن و ضد ویروس پیشرو در جهان است که راه حل های تحقیقاتی و آزمایشی بالینی ریشه در ویروس شناسی ارائه می دهد، با افتخار اعلام می کند که نام خود را به Cerba Research از 1 تغییر می دهد.خیابان در آوریل 2024. این مرحله برندسازی پس از پیوستن تیم‌های Viroclinics-DDL به Cerba Research در سال 2022، یک حرکت مورد انتظار بود که اکنون به‌عنوان یک شرکت با موقعیت مناسب در کل زنجیره ارزش تحقیقات و آزمایش‌های بالینی فعالیت می‌کند.

Viroclinics-DDL، با سه محل آزمایشگاه و دفتر تخصصی خود در هلند، و یک شبکه آزمایشگاهی شریک گسترده در سراسر جهان، از اوایل سال 2022 بخشی از گروه تحقیقاتی Cerba بوده است. این شرکت با ورود کامل به برند Cerba Research در حال حاضر، بر خود تاکید می کند. تمرکز جمعی و تعهد به پیشرفت تحقیقات بالینی با هم.

تغییر نام Viroclinics-DDL به Cerba Research یک گام طبیعی به جلو در ماموریت این شرکت برای تسریع توسعه درمان های نجات دهنده زندگی و بهبود نتایج بیماران است. به طور منحصر به فرد Cerba Research را برای ارائه مجموعه وسیع تری از راه حل های تحقیقاتی و کارآزمایی بالینی دربرگیرنده ویروس شناسی، سرطان شناسی، سلول درمانی و ژن درمانی و فراتر از آن قرار داده است.

واحد تجاری هلند نقاط قوت و قابلیت‌های خدمات آزمایشگاهی تخصصی موجود را با ردپای جهانی منحصربفرد Cerba Research که شامل آفریقا، ایالات متحده آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه و استرالیا می‌شود ترکیب می‌کند تا پشتیبانی سرتاسری را در طول چرخه عمر توسعه دارو در سراسر جهان ارائه دهد. ; از تحقیقات پیش بالینی و کشف نشانگرهای زیستی تا مدیریت کارآزمایی بالینی و مطالعات اپیدمیولوژیک.

READ  تحقیقات وزن مطلوب بدن را برای کاهش خطر قلبی عروقی در بیماران دیابتی شناسایی می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cerba Research و مجموعه جامع راه حل های تحقیقاتی و کارآزمایی بالینی آن، لطفاً از سایت بازدید کنید www.cerbaresearch.com.