Westman Atelier Pods Eye | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] من در مورد Westman Atelier Eye Pods بسیار کنجکاو شده ام – اگر به دنبال بسته بندی استثنایی هستید ، آن را اینجا دارید. آنها به طرز باورنکردنی با درب های مغناطیسی لمس می شوند که باعث می شود آنها در یک دسته شسته و رفته جمع شوند.

غرفه های چشم آتلیه وستمن

من فکر می کنم چیزی که ممکن است بیشتر شما را شگفت زده کند اندازه آن است – هر یک از آنها کمی بزرگتر از یک سکه 2 پوندی است و به طرز وحشیانه ای صادقانه می توانید مقدار زیادی پودر بدست آورید که رنگ ها تا حد زیادی پایین گلدان احساس می کنم تنها راه برای در نظر گرفتن این موارد فرم و عملکرد لوکس به همان روشی است که ممکن است شما یک گلدان گران قیمت را مشاهده کنید.

غلافهای چشم آتلیه وستمن

من انتخاب Eye Pod را دارم که شامل Neige ، Chocolat و Tabac است اما یک گزینه سه گانه دیگر با Noir ، Champagne و Vin Rouge وجود دارد.

غلافهای چشم آتلیه وستمن

وقتی نوبت به بافت می رسد ، آنها ابریشمی باشکوهی دارند – از نظر لحنی آنچنان قوی نیستند که انتظار دارید اما همه آنها با نور مناسب زندگی می کنند. درغیر اینصورت آنها با مه آلودگی کاملاً مات و مبهم هستند ، سایش راحت و ظریف است ، مگر اینکه بخواهید آنها را مرطوب بکارید ، در این صورت شدت شیب بالا می رود. من می توانم این موارد را درست در ویرایش جفت شده پشتی – که یک مجموعه آگاهانه فکر می کنم – ببینم ، چندین نفر گفته اند که چگونه کمتر می خرند اما خرید بهتری دارند. من متعجب شدم که متوجه شدم اینها قابل شارژ نیستند اما مارک در ژانویه اعلام کرد که آنها در حال حرکت هستند تا همه چیز را دوباره قابل شارژ کند. من گلدان ها را دوست دارم ، بنابراین واقعاً خوشحال می شوم که آنها را نگه دارم و در آینده برای پر کردن آنها بروم.

READ  لوسیون دست و بدن ویلبربری

سواچ غلاف چشم

آنها 80 پوند بسیار لوکس هستند و کمی فراتر از ارزش “آنها ارزش دارند” رفته اند. بحث. بله ، اگر بودجه شما متناسب با آنها باشد ، خیر ، اگر اینگونه نیست. این همان استدلال است که چرا وقتی یک هنری همان کار را می کند ، یک دایسون بخرید – فقط شما همیشه می دانید که چرا یکی بهتر از دیگری است. به هر حال ، آنها هستند اینجا، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.