WINCHY TwistMist | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی


[unpaid/sample] من قطعاً هنوز از ضدعفونی کننده با بار سطل استفاده می کنم ، اگرچه فکر می کنم شاید به اندازه سال گذشته مذهبی نباشد. من فکر می کنم بیشتر مراقب استفاده از آن در خارج از خانه هستم – من تجربیاتی در مورد اسپریترزهای اتوماتیک در زارا داشته ام (تا زمانی که دستم را دور نزنم و سپس آن را بسیار سخاوتمندانه هوا جوشانده باشد) همچنین با آنهایی که پدال دارند – غیرممکن است وقتی پای خود را روی پدال فشار می دهید به پاهای خود نگاه نکنید تا متوجه نشوید که دست شما در مکان اشتباهی قرار گرفته است و در نتیجه کفش های ضدعفونی شده زیبا!

WINCHY TwistMist

من نمونه ای از WINCHY TwistMist – یک ضد عفونی کننده سبک Travalo را برای شما ارسال کردم که می توانید با آن تماس بگیرید زیرا چندین پرکننده معطر متفاوت وجود دارد. از بین همه روشهای ضدعفونی کننده ، مه و اسپریت مورد علاقه من هستند – آنها بیشتر از ژلها قابل کنترل هستند و حتی بهتر از این می توانید عطر اسانس مورد علاقه خود را انتخاب کنید. چهار نوع رایحه وجود دارد – Vibe (لیمو ترش و اسطوخودوس) ، تازه (نعناع هندی و اکالیپتوس) ، طعم (گریپ فروت صورتی و آهک) و مود (چوب سدر و ترنج) – و همه آنها پس از تبخیر الکل اثری چشمگیر از خود به جا می گذارند. به

WINCHY TwistMist

توزیع کننده TwistMist دارای یک اسپری است که به هر کدام از بطری های ضدعفونی کننده معطر که می خواهید استفاده کنید اضافه می شود. آن را داخل ظرف می ریزید و هنگامی که می پیچید ، نازل ظرف بالا می آید و می توانید برای دمیدن فشار دهید. آن را به عقب بچرخانید و ناپدید می شود تا ضد نشت باشد. این بسیار زیبا طراحی شده است – یک فرایند بسیار روان که از همان ابتدا طبیعی به نظر می رسد.WINCHY TwistMist

من عاشق نعناع هندی (از نعناع نفرت دارم) هستم ، بنابراین تازه آن را در پیچ و تاب دارم-و بسیار بیشتر از آنچه من فکر نمی کنم شما اغلب در مورد ضدعفونی کننده می گوئید. این فرمول با مشخصات صحیح الکل ساخته شده است ، هیچ عطر مصنوعی وجود ندارد (همه اینها روغنهای اساسی هستند) و گیاهی است – حتی دستگاه پخش کننده آلومینیومی است ، بنابراین واقعاً چیزی وجود ندارد که دوست نداشته باشید. به اندازه کافی خوب است که با استعداد باشید اما نه آنقدر شیک که نمی توانید فکر کنید آن را برای خودتان نگه دارید! دستگاه توزیع کننده 15 پوند است (که فقط یکبار آن را خریداری می کنید) و شارژ مجدد هر کدام 5 پوند است که برای چیزی که بسیار ضد عفونی کننده روز به روز بسیار مناسب است ، برای من بسیار منطقی به نظر می رسد. ممکن است خیلی زود باشد ، اما اگر جوراب ساق بلند برای پر کردن دارید یا سانتا های مخفی ، لطفاً آن را بسیار توصیه می کنم. می توانید WINCHY را پیدا کنید اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  بسیاری از بیمه های درمانی در قانون امداد کوویید کمک می کنند - اما ابتدا تکالیف خود را انجام دهید