برای Covid ‘Long Haulers’ ، مبارزه برای مزایای معلولیت باعث تشدید خستگی می شود

[ad_1]

ریکی اندرسن در ماه مارس پس از بیماری کمی از کار خود استراحت کرد. سرفه ، تب و لرز وی علائم معمولی کووید -19 بود ، اما آزمایشات ویروس کرونا به حدی نادر بود که نتوانست برای تأیید تشخیص آزمایش بدست آورد.

پس از آنکه آندرسن به کار خود به عنوان مدیر پروژه سیستم های اطلاعاتی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بازگشت ، با خستگی عمیق ، مشکلات شناختی و شکایات دیگر از کار افتاد. به مدت شش ماه ، او سعی داشت در جلسات بیدار بماند و کارهای اساسی را که بسیار بیشتر از قبل طول کشید ، به پایان برساند.

سرانجام ، او تصمیم گرفت که کمک حقوقی خود را حفظ کند تا بتواند از پوشش بیمه معلولیت به عنوان مزایای کارمند استفاده کند. آندرسن گفت: “من فهمیدم كه این مسئله كوتاه مدت نخواهد بود.”

صدها هزار نفر در سراسر جهان چیزی را تجربه می کنند که “کوویید طولانی” نامیده می شود – الگویی از علائم طولانی مدت پس از یک دوره حاد بیماری. بسیاری موفق شده اند از طریق مکان هایی مانند دورکاری ، کاهش ساعت و تفویض مسئولیت به کار خود ادامه دهند.

دیگران انجام تعهدات شغلی خود را غیرممکن دانسته و تصمیم سختی را برای توقف کار و دریافت مزایای معلولیت اتخاذ می کنند. اما همانطور که آنها روند درخواست را دنبال می کنند ، در حال کشف مجموعه خاصی از چالش ها هستند.

با توجه به عدم آزمایش در ماه های اول ، بسیاری از “حمل کنندگان طولانی” ، مانند آندرسن ، هیچ اثبات آزمایشگاهی برای آلودگی ندارند. در حالی که آزمایش آنتی بادی می تواند چنین شواهدی را ارائه دهد ، اما دقت آنها متفاوت است. علاوه بر این ، بسیاری از علائم گزارش شده ، از جمله خستگی و اختلال شناختی ، ذهنی هستند و ارتباط آشکاری با آسیب خاص اندام ندارند.

فراتر از آن ، تهیه یک رکورد کامل برای یک برنامه معلولیت و گشت و گذار در موانع دیوانسالاری به قدرت مغزی پایدار نیاز دارد ، چیزی که بسیاری از بیماران طولانی مدت دیگر نمی توانند جمع کنند. باربارا کامرفورد ، وکیل معلولیت در نیوجرسی ، گفت که او از پاییز سال گذشته ده ها س fromال از حمل و نقل طولانی مدت دریافت کرده است که به دنبال مشاوره در زمینه تشکیل پرونده معلولیت بوده اند و اغلب آنچه را “مه مغز” می خوانند به عنوان شکایت اصلی خود عنوان می کند.

READ  همانطور که کنگره با برنامه هایی برای گسترش Medicare دست و پنجه نرم می کند ، Becerra می گوید هر کسی این کار را انجام می دهد

“اکثر آنها افرادی هستند که می گویند ،” من فکر کردم که می توانم این کار را انجام دهم. نمی توانم ذهن من بیش از مدت زمان کوتاهی کار نمی کند. “” کامرفورد گفت. او در اواسط فوریه در مورد چگونگی تهیه شواهد برای چنین مواردی به انجمن وکلای ایالتی نیوجرسی سخنرانی کرد.

در ایالات متحده ، نزدیک به 30 میلیون نفر آزمایش ویروس کرونا مثبت داشته اند ، اگرچه بسیاری از موارد عفونت بدون علامت است. چه نسبتی ممکن است تحت تأثیر بیماری طولانی مدت باشد ، مشخص نیست. درک علمی از این پدیده در مراحل ابتدایی است.

در ژانویه، لانست گزارش داد در حدود سه چهارم بیش از 1700 بیمار پوستی که در ووهان چین بستری شده بودند ، حداقل یک علامت در حال انجام را شش ماه بعد گزارش کردند. اخیراً محققان دانشگاه واشنگتن گزارش شده در JAMA Network Open که حدود 30٪ از 177 بیمار که از نظر ویروس کرونا مثبت بودند ، هنگامی که یک تا 10 ماه بعد بررسی شدند ، هنوز علائم را گزارش کردند.

سازمان تأمین اجتماعی معلولیت طولانی مدت را برای کارگران آمریکایی واجد شرایط زیر فراهم می کند معیارهای دقیق آن، اما متقاضیان اغلب در اولین تلاش رد می شوند. چند ایالت ، از جمله کالیفرنیا و نیویورک ، مزایای معلولیت کوتاه مدت را ارائه می دهند ، در بعضی موارد تا یک سال.

دهها میلیون آمریکایی نیز دارای پوشش خصوصی معلولیت هستند که اغلب آنها به عنوان بخشی از بسته های مزایای شغلی خود هستند.

حداکثر در حال حاضر از طریق برنامه بیمه معلولیت تأمین اجتماعی برای یک شخص ، چیزی بیش از 3000 دلار در ماه است. یک برنامه معلولیت بلند مدت خصوصی خصوصی ممکن است 60٪ از حقوق پایه یک ذینفع را با حداکثر مبلغ بسیار بالاتر پوشش دهد.

سندی لوئیس ، یکی از محققان صنعت داروسازی ، مارس گذشته با آنچه تصور می کرد کوویید است ، بیمار شد. او بهبود یافت اما در آوریل دوباره عود کرد و در ماه مه دوباره عود کرد.

وی از طریق پوشش بیمه ای مستقر در کارفرمای خود ، برای ماه های نوامبر و دسامبر از کارافتادگی کوتاه مدت دریافت کرد ، اما بیمه گر ، Prudential Financial ، درخواست وی برای تمدید را رد کرد. بلافاصله پس از آن ، وی با آنسفالومیلیت مایالژیک / سندرم خستگی مزمن یا ME / CFS ، یک بیماری ناتوان کننده که می تواند توسط عفونت های ویروسی ایجاد شود ، تشخیص داده شد.

READ  رژ لب مخملی مات Guerlain Rouge G

لوئیس ، که در خارج از فیلادلفیا زندگی می کند ، قصد دارد از رد Prudential برای تمدید کوتاه مدت درخواست کند و درخواست معلولیت طولانی مدت کند. اما بعید است که موضوع قبل از سقوط حل شود. او گفت که این وضعیت احساس “ویرانی” کرده و در یک مصیبت مالی جدی به سر می برد.

وی گفت: “این سفر بسیار دشواری بوده است.” “من هیچ درآمدی ندارم و بیمار هستم و همچنان به مراقبت های پزشکی احتیاج دارم. من اکنون در 49 سالگی در موقعیتی هستم که ممکن است مجبور شوم در طی یک بیماری همه گیر خانه خود را بفروشم و برای زندگی در خانه با خانواده زندگی کنم. “

در مورد لوئیس ، یک بررسی کننده احتیاط گفت که علائم وی “ذهنی” است و “هیچ یافته ای از معاینه فیزیکی وجود ندارد که بتواند با هرگونه محدودیت عملکردی در ارتباط باشد” ، به گفته کاسی اسپرینگر آیینی ، وکیل معلولیت اوکلند که وکالت او را نیز بر عهده دارد به عنوان آندرسن

احتیاطی در مورد خاصی اظهارنظر نمی کند. ایوان اسکارپونی ، مدیر ارشد ادعا ، در بیانیه ای گفت که “درک جمعی ما از covid-19 و هرگونه اثر طولانی مدت مرتبط هنوز در حال پیشرفت است” اما احتیاط “در ارزیابی جنبه های ذهنی و عینی ادعاهای معلولیت تبحر دارد. “

وكلا و مدافعان این حوزه انتظار دارند كه تعداد متقاضیان معلولیت طولانی مدت مربوط به پوست در سال جاری افزایش یابد. سخنگوی شورای بیمه های زندگی آمریکایی ، یک اتحادیه تجاری ، گفت که هنوز خیلی زود است که چنین افزایشی را تشخیص دهیم. قبل از اینکه مشمول دریافت مزایای معلولیت طولانی مدت شوند ، کارگران به طور معمول باید نیمی از سال نتوانند کار کنند و درخواست می تواند یک پروسه طولانی باشد.

برایان واستاگ ، گزارشگر سابق علوم و بهداشت واشنگتن پست با ME / CFS ، در سال 2014 کار خود را متوقف کرد و پس از رد ادعای معلولیت طولانی مدت وی ، از Prudential شکایت کرد. وی گفت ، شرکت های بیمه به راحتی می توانند دلایلی برای رد درخواست های مدعیان مبتلا به بیماری های مزمن پیدا کنند که با علائمی مانند خستگی و اختلال شناختی روبرو می شوند.

وستاگ ، که گفت: “شرکت های بیمه اغلب می گویند ،” هیچ مدرک عینی وجود ندارد ، بنابراین ما چیزی برای ادعای شما نداریم. ” پرونده خود را در برابر Prudential برنده شد در سال 2018. “من نگران بیماران پوستی طولانی مدت هستم که دیگر نمی توانند کار کنند.”

READ  در اینجا آنچه باید در مورد توصیه CDC برای ابتلا به آنفولانزا، کووید شات بدانید

شاکیان می توانند در یک رد درخواست تجدید نظر کنند. اگر بیمه گر درخواست تجدیدنظر را رد کند ، مدعیان حق دارند از دادخواست شکایت کنند ، همانطور که واستاغ کرد. با این حال ، بیشتر این موارد تحت قانون تأمین درآمد بازنشستگی کارمندان از سال 1974. از آنجا که این قانون فدرال یک بیمه گر بازنده را ملزم به پرداخت مطالبات پرداخت نشده می کند اما خسارات تنبیهی یا جبرانی را پیش بینی نمی کند ، منتقدان معتقدند این قانون انگیزه محرومیت از پوشش است.

در صورت بروز دادخواست ، دادگاه نقش ارزیابی سوابق اثبات موجود را دارد. Ayeni ، وكیل معلولیت آندرسن و لوئیس ، گفت: این بدان معناست كه ارائه پرونده مستحكم در پرونده اولیه یا در هنگام تجدیدنظر اداری قبل از شروع هرگونه دادخواست ضروری است.

وی گفت: “این تنها شكل پرونده ای است كه برای دادگاه ها تهیه می شود و كمی از شواهد را تهیه می كند.”

با این حال ، یک مورد معلولیت موفق در نهایت به مستند بودن ناتوانی در کار بستگی دارد ، نه به دست آوردن یک تشخیص خاص. برای تقویت شواهد پزشکی ، Ayeni اغلب مشتریان را برای آزمایش عصب روانشناختی ، بررسی عملکرد ریه و سایر ارزیابی های تخصصی می فرستد. وی همچنین از اعضای خانواده ، همکاران حرفه ای و دوستان خود استشهادات را برای تأیید حساب بیماران جمع می کند.

در مورد ریکی اندرسن ، این استراتژی جواب داد. او که زود تشخیص داد که روند درخواست چقدر پیچیده است ، در همان اوایل خواستار کمک حقوقی شد. بیمه گر قرارداد کارفرمای او اواخر سال گذشته وی را برای مزایای کوتاه مدت تأیید کرد و درخواست او را برای مزایای بلند مدت در فوریه تأیید کرد.

آندرسن گفت: “من می دانستم که همه اینها کاملاً طاقت فرسا است ، بنابراین چیزی نبود که فکر می کردم خودم می توانم انجام دهم.”