‘لگد زدن به شما هنگام پایین آمدن’: بسیاری از بیماران سرطانی هزینه زیادی برای پارکینگ پرداخت می کنند

[ad_1]

ایرام لئون اولین باری را که برای ملاقات پیگیری MRI در مرکز پزشکی دل ستون در آستین ، تگزاس مراجعه کرد ، به وضوح به یاد می آورد پس از اینکه در بیمارستان دیگری به دلیل تومور مغزی تحت معالجه قرار گرفت.

خبر پزشکی خوب بود: تومور مرحله 2 او پایدار بود. خبر مالی نبود. وقتی او برای دیدن اتاق پشت میز پذیرش نشست ، لئون با یک علامت برجسته و قرمز رنگ در پشت رایانه خود روبرو شد که روی آن نوشته شده بود: “ما پارکینگ را اعتبار نمی دهیم.”

در زیر آن بیانیه همه موارد ، لیستی از نرخ پارکینگ وجود داشت که با 2 دلار برای یک بازدید 30 دقیقه ای شروع می شود و حداکثر 28 دلار در روز است. بلیط خود را گم کنید؟ سپس می توانید 27 دلار برای یک ساعت بازدید بپردازید.

لئون 40 ساله درباره قرار ملاقات سال 2017 ، كه در مورد آن در فیس بوك ارسال كرد ، گفت: “تا به امروز آن نشانه را به خاطر دارم.” وی افزود: “این بیماران افرادی بودند كه برای انواع مختلفی از درمان سرطان مراجعه می كردند. اینها افرادی بودند که کاملاً از مرگ و میر خود آگاه بودند و با این حال این علامت بر روی آنها فریاد می زد ، “ما پارکینگ را معتبر نمی دانیم.”

لئون در انجام پرداخت های قابل مقایسه با نرخ خدمات در Dell Seton به سختی تنها است. (مسئولان بیمارستان به درخواست های اظهارنظر پاسخ ندادند.) مدتها منبع ناامیدی برای بیماران ، هزینه های پارکینگ در طول درمان سرطان بود – گاهی اوقات شامل جراحی ها ، شیمی درمانی روزهای طولانی ، ده ها سفر برای پرتودرمانی و سالها مراقبت های بعدی – سرانجام در حال بررسی دقیق ملی از محققان آنکولوژی و حتی برخی از مدیران بیمارستان است.

با توجه به الف مطالعه کوتاه منتشر شده در ماه جولای، برخی از بیماران سرطانی 1680 دلار در طول دوره درمان پرداخت می کنند.

این مطالعه که بیشترین خوانده شده و بارگیری شده ترین مقاله در JAMA Oncology در سال گذشته بود ، باعث واکنش پر جنب و جوش در شبکه های اجتماعی نیز شد. موضوعی در ردیت بیش از 1100 نظر ثبت شده است ، از جمله بسیاری از بیماران در کشورهای دیگر که از سیاست های پارکینگ ایالات متحده ابراز تعجب می کنند.

دکتر Fumiko Chino ، یک انکولوژیست پرتوی که منجر به تحصیل در دانشکده پزشکی شد ، پس از مرگ شوهرش در اثر سرطان عصبی و غدد مغزی نادر در سال 2007 ، منجر شد. وی 28 ساله بود. او گفت 29 ساله بود و “صدها هزار دلار بدهی” را ترک کرد. امروز ، وی یک انکولوژیست پرتوی در مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering در نیویورک است که “سمیت مالی” درمان سرطان ، از جمله هزینه های تحت پوشش بیمه ، از جمله هزینه پارک را مطالعه می کند.

چینو گفت: “اگر می خواهید بیماران یا مراقبان یا اعضای خانواده را جلب كنید ، فقط هزینه پارکینگ را بیاورید.” “برای افرادی که هر بار باید 15 تا 18 دلار بپردازند ، چیزی که به یاد می آورم پرداختم ، صادقانه می گویم آخرین قطره قطره قطره است – مانند لگد زدن به شما وقتی که پایین هستید.”

چینو همراه با دکتر آنا لی ، انکولوژیست پرتوی در مرکز سرطان MD Anderson در هوستون و کانان شاه ، دانشجوی پزشکی در دانشگاه نیویورک ، هزینه پارک را 63 سال محاسبه کردند. مراکز سرطان تعیین شده توسط م Instituteسسه ملی سرطان در حالی که تعداد معالجه استاندارد برای هر یک از سه نوع سرطان را دریافت می کنید: سرطان پستان گره مثبت ، سرطان های سر و گردن و لوسمی میلوئید حاد یا AML. آنها هزینه های قرار ملاقات های بعدی ، خون گیری ، اسکن معمول و تزریق های تقویت کننده سیستم ایمنی را محاسبه نکردند.

آنها دریافتند ، در حالی که 20 بیمارستان پارکینگ رایگان برای همه بیماران سرطانی فراهم می کردند ، 43 بیمارستان دیگر هزینه های بسیار متفاوتی داشتند.

چینو گفت: “دامنه 0 تا 800 دلار برای سرطان پستان بود.” “این بسیار زیاد است ، و اینطور نیست که کسی که 800 دلار می پردازد لزوماً درمان بهتری داشته باشد.” حداکثر هزینه دوره درمانی استاندارد برای سرطان سر و گردن 665 دلار و برای AML 1680 دلار بود.

چینو گفت ، “روش ها باید تغییر کنند تا این فشار برای بیماران ما کاهش یابد.”

از 63 بیمارستان ، از جمله بیمارستانهایی که پارکینگ برای بیماران سرطانی رایگان است ، 54 درصد پارکینگ رایگان برای شیمی درمانی و 68 درصد برای پرتودرمانی ارائه می دهند.

طبق گفته محققان بالاترین نرخ پارکینگ روزانه 40 دلار در بیمارستان Mount Sinai در نیویورک است. (سخنگوی کوه سینا از اظهار نظر خودداری کرد.) م institutionسسه خود چینو ، Memorial Sloan Kettering ، فاصله زیادی ندارد. پارکینگ در یکی از گاراژهای اصلی آن از 12 دلار در ساعت شروع می شود و حداکثر 36 دلار در روز است. سخنگوی بیمارستان گفت برخی از مکان ها پارکینگ رایگان ارائه می دهند و همه بیماران می توانند برای تأمین هزینه پارکینگ درخواست کمک کنند.

به گفته وی ، چند نفر از همكاران وقتی كه چینو گفت كه وی در حال تحقیق درباره هزینه های پارکینگ است ، تمسخر كردند ، اما تعداد بیشتری از متخصصان غده انكولوژی در مورد هزینه های غیرمستقیم كه منجر به سمیت مالی سرطان می شود ، نگران هستند.

“از نظر اخلاقی برای بیماران با نیکل و سکه در ازای هزینه پارک نادرست به نظر می رسد” ، الف سه نفر از پزشکان سال گذشته نوشتند در سرمقاله منتشر شده توسط انجمن آمریکایی سرطان شناسان بالینی. آنها اذعان می کنند که بالاترین بیمارستان های سرطان در مراکز شهری هستند ، جایی که هزینه پارکینگ اغلب زیاد است و آژانس های شخص ثالث ممکن است گاراژها را اداره کنند. سرمقاله گفت: “با این وجود ، در سال 2020 ، با بودجه چند میلیارد دلاری مرکز سرطان ، ما به عنوان سیستم های مراقبت های بهداشتی باید همه تلاش خود را برای کمک به بیماران و مراقبان انجام دهیم.”

مرکز پزشکی ملی شهر امید در لس آنجلس یکی از 20 بیمارستان تعیین شده توسط NCI است که هزینه پارکینگ را از بیماران دریافت نمی کند. دکتر ویجی تریسال ، یک انکولوژیست جراحی که به عنوان رئیس ارشد پزشکی شهر امید فعالیت می کند ، از این تمایز افتخار می کند.

وی گفت: “شارژ بیماران سرطانی برای پارک مانند چاقو در پشت است.” “ما نمی توانیم هزینه های کپی را کنترل کنیم ، اما می توانیم هزینه بیماران را برای پارکینگ کنترل کنیم.”

حمل و نقل عمومی برای برخی از بیماران سرطانی در شهرهای بزرگ امکان پذیر است ، اما برای افراد بیش از حد بیمار یا دارای نقص ایمنی امکان پذیر نیست. برخی دیگر دارای مشکلات دسترسی هستند. بسیاری از افراد برای مراقبت باید مسافرت کنند و رانندگی را به بهترین گزینه تبدیل می کنند.

هزینه پارکینگ می تواند عواقبی بیش از فقط بیمار داشته باشد. چینو گفت: “برخی از بیماران می گویند ،” این دلیل عدم شرکت من در یک آزمایش بالینی است ، زیرا توانایی پرداخت هزینه پارکینگ را ندارم. “

چینو گفت ، در زمانی که بیمارستان ها و شرکت های دارویی تحت فشار بیشتری برای تنوع بخشیدن به آزمایش های بالینی قرار دارند ، آزمایش تنها بیمارانی که توانایی پرداخت هزینه های بالای پارکینگ را دارند مشکل ساز است.

الیزابت فرانکلین ، رئیس انجمن غیرانتفاعی حمایت از سرطان ، الیزابت فرانکلین ، گفت: برخی از برنامه های آزمایشی برای بهبود دسترسی به آزمایشات دارویی وجود دارد ، و برخی از خیریه ها ، مانند انجمن سرطان خون و لنفوم ، کمک هزینه سفر ارائه می دهند ، اما دسترسی به آنها همچنان یک مانع اساسی برای مراقبت از سرطان است. که کمکهای مالی به بیماران و مدافعان در واشنگتن دی سی برای سیاستهای بهداشتی “بیمار محور” ارائه می دهد.

فرانكلین گفت: “تعریف واقعی از سیستم مراقبت های بهداشتی بیمار محور” ، تعریفی است كه به بیماران اجازه می دهد بهترین وسیله حمل و نقل را انتخاب كنند. “این باعث نمی شود که آنها بدهی بگیرند زیرا آنها مجبور شده اند هر بار که به کلینیک یا بیمارستان می روند یک تن پول برای پارکینگ بپردازند.”

بیمار سه بار سرطانی جولی آنا ویلا هر بار که از آپارتمان خود 6 مایل به بیمارستان یادبود شمال غربی شیکاگو می رود با یک معضل حمل و نقل روبرو می شود. آیا او باید از حمل و نقل عمومی استفاده کند؟ Uber با نرخ افزایش همه گیر تماس بگیرید؟ از دوستی می خواهید او را رانندگی کند؟ یا برای پارک 12 تا 26 دلار (با اعتبار) پرداخت کنید؟

وی تخمین می زند که در طی دو دوره ابتدایی خود با سرطان و سالها مراقبت های بعدی ، “هزاران دلار” برای هزینه پارک هزینه کرده است. ویلا گفت ، یادگیری مطالعه چینو در تابستان سال گذشته در شبکه های اجتماعی “تنها 11 سال حضور در یک بازمانده از سرطان تنها زمانی بود که می توانستم هزینه پارکینگ را ذکر کنم.” “این برای من واقعاً طاقت فرسا بوده است.”

یکی از پزشکان ویلا اخیراً شمال غربی را به مقصد شهر امید ترک کرده است. او اکنون از طریق پزشکی از راه دور با او مشورت می کند و به بیماران لس آنجلسی که اکنون می توانند هنگام پارک بدون هزینه ، او را ببینند ، حسادت می کند.

در حالی که تریسال هرگز دوست ندارد بیمار فقط برای پارکینگ رایگان شهر امید را انتخاب کند ، او تصدیق می کند که این یک مزیت رقابتی برای بیمارستان وی است.

وی گفت: “باور نمی كنید كه چند بیمار به من گفته اند:” از اینکه برای پارکینگ هزینه ای پرداخت نکردید متشکرم. “

این داستان توسط تولید شده است KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  نحوه نگهداری ایمن، دوباره گرم کردن آنها را بدانید