مشتریان xNARA 98٪ موفقیت را گزارش می دهند – حقیقتی که در پشت محصول آن وجود دارد

بازارها و بازارها تخمین می‌زند که در ایالات متحده، مکمل‌های غذایی در سال 2023 بازاری 167.5 میلیارد دلاری خواهند داشت. بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی – به همراه بیش از یک سوم کودکان آمریکایی – حداقل یک مکمل مصرف می‌کنند.

این مکمل‌ها وعده‌های بزرگی می‌دهند و مردم هم خرید کرده‌اند xNARA ادعا می کند که شکست مکمل های غذایی در رویکرد یکسان جامعه پزشکی به سلامت در قرن گذشته نهفته است.

xNARA
xNARA

دکتر رفیع احمد، مدیر ارشد تحقیق و توسعه xNARA می گوید: «از آنجایی که هر فردی منحصر به فرد است، یک بطری قرص هرگز نمی تواند نیازهای بهداشتی کل جمعیت را برطرف کند. “ما چیزهای مشترکی را به اشتراک می گذاریم، اما تغییرات در ترکیب ژنتیکی، رژیم غذایی، محیط و سبک زندگی ما به این معنی است که بدن ما متفاوت ساخته شده است. در xNARA، ما از آزمون تغذیه، ارزیابی DNA و آزمایش نمایه روده استفاده می کنیم تا یک نمای کلی از نیازهای سلامتی منحصر به فرد شما را به تصویر بکشیم. نتایج را تجزیه و تحلیل کرده و فرمولی را برای هدف قرار دادن خطرات بیماری خاص و مشکلات سلامتی ناشی از عدم تعادل ژنتیکی و میکروبی شما ایجاد می کنیم.”

یک مکمل سلامت شخصی پیشگامانه

نیازهای فردی سلامتی و اهداف تندرستی بسیار متفاوت است، اما برای بیش از یک قرن، پزشکی این نیازهای منحصربه‌فرد را با نسخه‌های عمومی و قرص‌های عمومی برطرف کرد. در سال 2020، xNARA برای تغییر این رویکرد راه اندازی شد.

امروزه این شرکت دفاتری در سنگاپور، دبی و آستین دارد. تیم xNARA برای ارائه مکمل هایی که قادر به هدف قرار دادن نیازهای متنوع هر فرد با درمان های مبتنی بر بالینی هستند، از 324000 ساعت تحقیق و توسعه استفاده کردند. آنها سه سال را صرف همکاری با کارشناسان مشهور جهانی از موسسات مورد اعتماد مانند هاروارد و جان هاپکینز کردند.

این تعهد به دقت علمی، اعتماد و تایید چهره های مشهور در صنعت را به آنها جلب کرده است. با بررسی بیولوژی، سبک زندگی و سلامت کلی هر فرد، تیم xNARA می تواند نیازهای غذایی دقیق او را تعیین کند. ترکیبی از کمبودهای فیزیولوژیکی، خطرات ژنتیکی برای سلامتی، عوامل محیطی و اهداف سلامت شخصی به اندازه اثر انگشت شخصی است.

READ  elf Big Mood Mascara | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

به همین دلیل، xNARA خطی از مکمل های شخصی سازی شده به نام مکمل ها برای برآوردن نیازهای خاص همه، سپس هر رژیم مکمل را از فهرستی از 125 ویتامین، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، پروبیوتیک ها، پری بیوتیک ها، ترکیبات فعال زیستی و عصاره های گیاهی بسیار قوی طراحی کنید. سپس تیم آنها از نشانگرهای دقیق فردی برای ترکیب مواد تشکیل دهنده مناسب در دوزهای مناسب برای نیازهای بدن هر فرد استفاده می کند.

چگونه یک فرمول شخصی برای سلامتی بدست آوریم

کاربران xNARA با ارزیابی آنلاین 5 دقیقه‌ای شروع می‌کنند تا پروفایل سلامت فردی، عادات سبک زندگی، اهداف سلامتی و آرایش بیولوژیکی خود را تعیین کنند. نتایج به xNARA اجازه می دهد تا فرمولی برای مکمل های غذایی طراحی کند که نیازهای خاص هر فرد را برآورده کند.

برای دستیابی به سطح بعدی شخصی‌سازی، مشتریان xNARA می‌توانند یک پروفایل روده و آزمایش ژنتیکی انجام دهند. بینش در مورد متابولیسم یک فرد، تیم آنها را قادر می سازد مکمل ها را بر اساس نحوه جذب کاربر از مواد تشکیل دهنده سفارشی کنند، و داده های مربوط به استعداد ژنتیکی آنها، xNARA را قادر می سازد تا مواد را برای خطرات بیماری منحصر به فرد سفارشی کند.

در روز، مشتریان مکمل های شخصی خود را در قالب یک عرضه 30 روزه از ساشه های پودر آماده دریافت می کنند. کیسه های پروبیوتیک و مواد مغذی طعمی جذاب دارند و به راحتی در آب خنک مخلوط می شوند.

دکتر احمد می گوید: «از دردسر خرید و امتحان مکمل های متعدد برای نگرانی های متعدد سلامتی خودداری کنید. “پیدا کردن بهترین مکمل غذایی برای نیازهای منحصر به فرد سلامتی شما آسان تر و راحت تر از این نیست.”

همراه با مکمل‌ها، مشتریان گزارش‌های سلامت فردی و دسترسی به داشبورد سلامتی خود را دریافت می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد فرمول انتخابی برای برآورده کردن نیازهای سلامتی خود، غذاهای فوق‌العاده‌ای که بیشتر به آن نیاز دارند و غذاهایی که باید از آنها اجتناب کنند را مشاهده کنند. داشبورد همچنین آنها را قادر می سازد تا به یک برنامه ورزشی شخصی دسترسی داشته باشند.

مکمل های بهداشتی شخصی سازی شده به صورت سفارشی از 125 ماده تشکیل شده است

مکمل‌هایی که مشتریان از xNARA دریافت می‌کنند فقط حاوی موادی هستند که از نظر بالینی برای درمان نیازهای سلامت فردی آنها ثابت شده‌اند. به عنوان مثال، اگر ارزیابی های کاربر نشان دهنده مشکلات پوستی باشد، مکمل حاوی آنتی اکسیدان هایی به شکل SkinAx2TM خواهد بود.تحقیقات بالینی نشان می دهد که این ماده باعث بهبود درخشندگی، رنگ و استحکام پوست می شود و در عین حال عیوب را کاهش می دهد. اگر هدف کاهش وزن باشد، در میان سایر ترکیبات، Sledesta و Morosil، دو ترکیب بالینی ثابت شده برای کاهش اشتها، افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن و دور کمر در دوزهای بهینه ارائه می شوند.

READ  "کوری صورت" چیست؟ علامت عجیب و غریب مرتبط با COVID-19

فرمول های دیگر مشتریان حاوی موادی است که به طور علمی ثابت شده است که وضوح ذهنی واضح تر، خواب با کیفیت بالاتر و انرژی فیزیکی بیشتری را در طول روز ارائه می دهد. مکمل های فردی همچنین می توانند اضطراب، افسردگی و ریزش مو را کاهش دهند.

دکتر احمد توضیح می دهد: “اگر ما 1 میلیارد مشتری مختلف داشته باشیم، پس در حال تولید 1 میلیارد فرمول منحصر به فرد هستیم.” “تمرکز ما بر شخصی سازی ما را متمایز می کند.”

هر ماده ای که توسط xNARA استفاده می شود با کیفیت بالا، ایمن، موثر و GMP و HACCP گواهی شده. مواد مغذی نیز وگان، غیر GMO، آلرژن و بدون مواد نگهدارنده هستند.

98 درصد میزان رضایت

تا به امروز، بازخورد مصرف کنندگان xNARA بسیار مثبت بوده است. در اخیر نظرسنجی 2023 با بیش از 24000 مشتریان xNARA دریافتند که 98٪ فرمول شخصی سازی شده مکمل ها را به مکمل های سنتی که در گذشته امتحان کرده اند ترجیح می دهند. علاوه بر این، 88 درصد از شرکت‌کنندگان بهبودهای بهداشتی را حداقل در یک زمینه گزارش کرده‌اند و 86 درصد می‌گویند که در دو یا چند حوزه متوجه مزایایی شده‌اند.

مشتریان گزارش داده اند که مزایای آن شامل کاهش وزن، بهبود پوست، بهبود انرژی و خلق و خو، و بهبود سلامت روده و دستگاه گوارش و غیره است.

به گفته xNARA، 94 درصد از مشتریان آنها فقط ارزیابی آنلاین و سپس خرید مکمل ها را انجام می دهند و میکروبیوم روده یا آزمایش ژنتیک را انتخاب نمی کنند. از طریق یک فرآیند راحت و آسان، نتایج ارائه شده بسیار رضایت بخش هستند.

READ  حتی پیاده روی آهسته هم می تواند کمک کند! مطالعه می گوید بی حرکت نشستن بر کیفیت زندگی سالمندان تأثیر می گذارد

دکتر احمد می‌گوید: «مکمل‌های xNARA رویکرد شخصی‌سازی شده و فرمول‌هایی با پشتوانه علمی را ارائه می‌دهند که انقلابی در مکمل‌های غذایی سنتی ایجاد می‌کنند. “شما مدیون ذهن و بدن خود هستید که دوره جدید سلامت شخصی را کشف کنید.”

جامعه جهانی بهداشت چه می گویند؟

تیم xNARA با بیش از 342 دانشمند در سراسر ایالات متحده و اروپا برای توسعه Complements کار کرده است.

دکتر اوما نایدو، استاد و نویسنده دانشگاه هاروارد، از سیستم شخصی‌سازی شده xNARA ابراز خوشحالی می‌کند و می‌گوید: “من اکیداً xNARA را توصیه می‌کنم، زیرا این یک سیستم شخصی‌سازی شده است و مشتریان همه چیزهایی را که برای بدن و ذهن خود نیاز دارند فقط در دو کیسه دریافت می‌کنند. علم پشت این محصول انقلابی است و واقعاً به مشتریان این امکان را می‌دهد که از مزایای بسیاری بهره ببرند.

دکتر شین کرادو، نویسنده و متخصص در زمینه خواب، عملکرد و روانپزشکی نیز از کاربران متعهد Complements است. او شاهد بهبودهای قابل توجهی در سلامت و رفاه در مشتریان خود بوده است، از ورزشکاران حرفه ای گرفته تا متخصصان شرکتی. دکتر Creado تاکید می کند که رویکرد شخصی و مواد با کیفیت xNARA آن را در بازار بی نظیر کرده است.

دکتر فرانچسکو کامپانینی، رئیس اجزای طبیعی جایگزین در اروپا، تولید با کیفیت سوئیسی و رویکرد فردی xNARA را تحسین می کند. او تأیید می کند که هنوز با محصولی مطابق با پیچیدگی، کیفیت و دقت علمی xNARA در فضای مکمل های غذایی مواجه نشده است.

دکتر کنت پلتیه رویکرد “شخصی” این شرکت را که “نتایج موثر و تاثیرگذاری” به دست می آورد تحسین می کند و اخیراً به کمیته علمی آن پیوسته است.

موفقیت xNARA به تمرکز آن بر تحقیق و توسعه و شخصی‌سازی نسبت داده می‌شود و موفقیت تجاری آن از طریق دسترسی به میلیون‌ها نفر در ماه، عمدتاً با تکیه بر دهان به دهان و تأثیرگذاران امکان‌پذیر می‌شود.