4 حقیقت در مورد جوانسازی صورت جراحی و غیر جراحی

[ad_1]

این که آیا می خواهید چین و چروک ها را از بین ببرید ، با افتادگی پوست خداحافظی کنید یا شکل بینی خود را تغییر دهید ، انواع روش های جوانسازی صورت جراحی و غیر جراحی وجود دارد که به شما در رسیدن به اهداف شما کمک می کند. اما قبل از غرق شدن در سر ، چند راز وجود دارد که باید به آنها کمک کنید تا بهترین درمان جوانسازی صورت را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

1. پرکننده ها و BOTOX® یکسان نیستند

پرکننده های صورت و تعدیل کننده های عصبی مانند BOTOX® اغلب با هم صحبت می شوند و حتی گاهی اوقات به جای یکدیگر برای توصیف همان درمان مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، پرکننده ها و BOTOX دو روش متفاوت هستند ، اگرچه کاربرد مشابهی دارند.

انواع زیادی از پرکننده های صورت وجود دارد که فیلرهای اسید هیالورونیک یکی از پرطرفدارترین آنها هستند. پرکننده های هیالورونیک مانند Restylane® ، JUVÉDERM® و دیگران با این کار پوست شما را در زیر سطح قرار می دهند تا خطوط و چین و چروک ها را “پر” کرده یا حجم از دست رفته را در گونه ها یا لب ها باز گردانند تا ظاهری جوان تر داشته باشید.

BOTOXاز سوی دیگر ، حاوی فرمول خاصی از سم بوتولینوم است که به طور موقت انقباضات عضلات صورت را که باعث ایجاد چین و چروک های پویا می شود ، آرام می کند. برخی از نگرانی های پیری بیشترین درمان با BOTOX شامل چین و چروک پیشانی ، “11 خط” بین ابروها و پای کلاغ است.

2. سن مناسبی برای جراحی پلاستیک صورت وجود ندارد

افراد به دلایل مختلف اقدام به انجام جراحی جوانسازی صورت یا درمان های غیر جراحی می کنند و اهداف ، نیازها و نقطه شروع هرکس متفاوت است. به همین دلیل ، بهترین سن برای انجام عمل جراحی پلاستیک صورت وجود ندارد.

با یک جراح پلاستیک مورد اعتماد همکاری کنید تا مشخص شود آیا جراحی پلاستیک صورت می تواند برای شما در مرحله کنونی زندگی مناسب باشد. در حالی که برخی از افراد ممکن است شروع به استفاده از گزینه های غیر جراحی مانند پرکننده ها یا BOTOX کنند ، دیگران ممکن است کاندیدای بهتری برای یک عمل جراحی مانند لیفت صورت ، لیفت ابرو یا عمل بینی از همان ابتدا باشند.

3. نتایج جراحی پلاستیک صورت باید طبیعی به نظر برسد

تکنیک های جراحی پلاستیک در دهه های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است و نتایج صاف و یکپارچه ای را برای شما به ارمغان می آورد که می تواند شما را شبیه نسخه بهبود یافته خود نشان دهد. برخلاف برخی از روشهای زیبایی گذشته ، لیفت صورت امروز و سایر جراحی های پلاستیک صورت هرگز نباید شما را “منجمد” یا “بادگیر” نشان دهند ، به شرط آنکه با یک جراح پلاستیک ماهر و مجرب کار کنید.

کمی پیش از این وقت بیشتری بگذارید تحقیق در مورد بهترین جراحان پلاستیک صورت در منطقه خود قبل از حرکت رو به جلو برای اطمینان از نتایج مطلوب.

4. یک جراح پلاستیک خوب می تواند انتظارات شما را در کنترل نگه دارد

هنگام برنامه ریزی جراحی پلاستیک صورت ، ضروری است که بتوانید انتظارات واقع بینانه ای را در مورد آنچه جراحی پلاستیک می تواند و نمی تواند به آن برسد حفظ کنید.

جراح پلاستیک شما یک مادرخوانده پری نیست ، زیرا هر آرزویی را به شما می رساند. در عوض ، جراح پلاستیک شما یک راهنمای آگاه است که به شما کمک می کند بهترین تصمیمات را در مورد روش جوانسازی صورت یا درمان خود بگیرید که در نهایت به بهترین نتایج ممکن ختم می شود.

اگر شما چیزی را درخواست می کنید که غیر منطقی ، دست نیافتنی یا کاملاً خطرناک به نظر می رسد ، یک جراح پلاستیک معتبر باید یک راه حل واقع بینانه تر به نفع شما ارائه دهد.

خلاصه

4 حقیقت در مورد جوانسازی صورت جراحی و غیر جراحی

نام مقاله

4 حقیقت در مورد جوانسازی صورت جراحی و غیر جراحی

شرح

بهترین روش های جوانسازی صورت کدامند؟ دکتر ولید عزت ، جراح پلاستیک صورت دارای مجوز در بوستون ، 4 راز را برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار می دهد.

نویسنده

دکتر ولید عزت

نام ناشر

BeautySmoothie

آرم ناشر