Ambre Solaire Over Makeup Super UV Mist Review

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] مشکل بسیار خارق العاده استفاده از کرم های ضد آفتاب زیر آرایش با Ambre Solaire Over Makeup Super UV Mist SPF50 برطرف می شود. هنگامی که از چندین لایه استفاده می کنید – پاک کننده ، سرم ، کرم ضد آفتاب ، مرطوب کننده ، کرم پودر ، پودر – می تواند بسیار ضربه بخورد و از بین برود – منظور من این است که اگر لایه لایه ای در آن سطح قرار دهید ، ممکن است جایی اشتباه شود. و در حالی که اطلاعات زیادی در مورد نحوه و دلیل استفاده از SPF وجود دارد ، انتظارات غیرواقعی نیز وجود دارد. منظورم این است که من نمی توانم آنقدر روی صورتم جمع کنم و احساس راحتی کنم – عرق یک چیز است. اگر تفکر ضد آفتاب “تعطیلات” و ضد آفتاب “روز به روز” را تقسیم کنیم ، می بینیم که الزامات کاملاً متفاوت است. از نظر شخصی من ، نیازی به مراقبت از صورت خود مانند کرم ضد آفتاب برای روزمره خود در خانه یا محل کار (یا خانه به خانه!) ندارید ، مانند زمانی که در سنگ تپز در سنت تروپس قدم می زنید. شش ساعت.

Garnier Over Makeup Super UV Mist Review

Ambre Solaire Over Makeup Super UV Mist برای تحقق وعده محافظت از پوست در برابر آرایش ، شست می کند (در صورت تمایل می توانید از زیر آن استفاده کنید). من همیشه به بررسی های دیگر (در صورت وجود) نگاه می کنم و اغلب در سایتهایی مانند آن سریع بررسی می کنم Whatsinmyjar.com فقط برای اطمینان در ذهن خودم نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که نمی توانید غبار زیبایی را روی صورت خود بمالید – برای به دست آوردن SPF50 کامل باید از آن به طور کامل و بدون هیچ گونه تردیدی استفاده کنید. من متوجه شدم که در حالی که کاملاً خوب است ، درخشندگی کمی به پایان می رسد که شخصاً برایم مهم نیست زیرا من شبنم را دوست دارم اما کاملاً مات نیست. من هیچ ارتباطی پیدا نکردم ، اما توصیه می کنم که سعی نکنید آن را مالش دهید یا هر چیزی – فقط باید آن را بگذارید تا تنظیم شود. من این را می گویم زیرا غریزه من ، حتی در مورد یک پایه ، این بود که به آن بمالم یا به آن ضربه بزنم! این در برابر UVA ، UVB و UVA طولانی محافظت می کند و از نظر اینکه ریخته گری وجود ندارد – اما همانطور که می گویم ، شبنم نامرئی است.

READ  او 50 سال پرستار بوده است. 30 نفر آخر، او همچنین یک بیمار قلبی بوده است
Garnier Over Makeup Super UV Mist Review

محصول جدید دیگر Ambre Solaire Anti-Dryness Super UV است-کاملاً دوست داشتنی است و می تواند با لوکس ترین مراقبت از آفتاب برای صورت مطابقت داشته باشد. نکته من این است که از یک گردن عالی و SPF دکلته استفاده می کند ، جایی که من در حال حاضر از آن استفاده می کنم. این یک بافت سبک است که با گلیسیرین تقویت شده است ، بنابراین از نظر بافتی ، چندان شیک نیست ، سبک و دلپذیر است و در واقع ظاهر و احساس نرم تری به پوست می بخشد. این برای کسانی است که به رطوبت بیشتری احتیاج دارند و مطمئناً مطمئن هستید ، شما آن را دریافت می کنید و بدون آنکه به نظر برسد کره کاکائو میل کرده اید آن را دریافت خواهید کرد. آن را در لوله کلارینز قرار دهید و هیچ فرقی با آن نمی کنید. من احساس می کنم Ambre Solaire Anti-Dryness Super UV شورشی از صنعت SPF است زیرا این پرچم بزرگی است که ما واقعاً نیازی نداریم که برای محافظت مناسب از آن ، مقدار کمی پول صرف SPF های صورت کنیم. هر خانه ای باید یک خانه داشته باشد – و من هرگز این را نمی گویم! مه 6 پوند است (بله ، واقعاً) اینجا و ضد خشکی؟ همچنین 6 پوند اینجابه یکی دو هفته دیگر با من به تعطیلات می آید.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.