Bobbi Brown x Needle & Thread Pretty Powerful 2021

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] اگر Smart Works را نمی دانید ، خیریه ای که این مشارکت برای آن پول جمع می کند ، به زنان بیکاری که از طریق تکنیک مربیگری و مصاحبه و همچنین ابزارهای کاربردی مانند تهیه لباس مناسب مصاحبه به دنبال کار با اعتماد به نفس هستند ، کمک می کند. 65٪ از مشتریان Smart Works ظرف یک ماه از وقت خود را در سازمان می یابند بنابراین این یک ابتکار مثبت است که مثر است.

Bobbi Brown x سوزن و نخ

همانطور که همه ما می دانیم ، موسسات خیریه تحت تأثیر همه گیری همه گیر قرار گرفته اند ، بنابراین خوب است که ببینیم آنها در حالی که همه کمی مبارزه می کنند ، همچنان از آنها حمایت می کنند. من شخصاً کیف را دوست دارم – آنقدر دقیق و ظریف است که باید سوزن زنی خوب باشد. محتویات نیز بسیار عالی هستند – یک مجموعه زیبا از Stick Shadow Stick در رنگ صورتی طلایی ، Pot Rouge در صورتی پودری (که دارای رنگ قهوه ای است) ، ریمل مینی چشم Smokey Eye به رنگ سیاه ، یک روغن پاک کننده مینی تسکین دهنده و یک مینی ویتامین غنی شده پایه صورت

Bobbi Brown x سوزن و نخ

از Pot Rouge می توان روی گونه ها و لب ها استفاده کرد ، گرچه شخصاً من آن را به عنوان یک محصول گونه ترجیح می دهم. بنابراین ، در اینجا همه چیز برای آماده سازی چهره وجود دارد – و سپس بعد از اتمام کار ، آن را بردارید. مبلغ RRP کامل (مالیات بر ارزش افزوده کمتر) به Smart Works تعلق می گیرد و 52 پوند است اینجا، غیر وابسته اینجا. در حالی که در سایت بودم متوجه شدم که آنها مجموعه های جدیدی از جمله ست چشم مسحورکننده با سایز بزرگ Long Wear Shadow Stick ، ​​یک سایز کوچک سایه چشم و یک ریمل مینی با قیمت 24 پوند دارند. اینجا – من چوب چشمی را دوست دارم به همین دلیل از من بیرون زد!

READ  وقتی شنوایی سگ های مسن کم می شود، خطر زوال عقل افزایش می یابد

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.