KHN’s “What the Health؟”: کار برای کار در HHS

[ad_1]

پخش کننده صوتی را نمی توانید ببینید؟ برای گوش دادن به SoundCloud اینجا را کلیک کنید.

هنگامی که سوالات در مورد واکسن کوویید ساخته شده توسط AstraZeneca پیچیده می شود ، کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که این سردرگمی می تواند شک و تردید بیشتری را در میان افرادی که برای دریافت واکسن تردید دارند ایجاد کند.

در همین حال ، اولین مقامات تأیید شده سنا در دفتر خود در وزارت بهداشت و خدمات انسانی مستقر می شوند ، از وزیر جدید Xavier Becerra شروع می شود ، که با رای 50-49 تایید شد. به نظر می رسد كه بكرا ، حداقل در ابتدا ، بر روی بهره مندی از مزایای جدید قانون مراقبت مقرون به صرفه كه به عنوان بخشی از لایحه تسكین مجدد مزمن تصویب شده است ، متمرکز شده است.

و با توجه به لایحه بزرگ covid ، اعضای کنگره به دنبال بسته بزرگ بعدی خود هستند که می تواند تلاش دیگری برای پرداخت هزینه های بالای داروهای تجویز شده باشد.

میزبانان این هفته جولی روونر از KHN ، مارگوت سانگر کاتز از نیویورک تایمز ، آنا ادنی از اخبار بلومبرگ و سارا کارلین اسمیت از ورق صورتی هستند.

در میان عکسهای گرفته شده از پادکست این هفته:

  • چالش دیگر برای Becerra ممکن است مدیریت مبالغ هنگفتی برای خدمات بهداشتی باشد که بخشی از لایحه کمک هزینه ای است که در اوایل ماه جاری تصویب شده است.
  • یکی از پستهای مهم اداری که رئیس جمهور جو بایدن هنوز نتوانسته آن را پر کند ، کمیسار سازمان غذا و دارو است. یک کارمند قدیمی کار ، دکتر ژانت وودکاک ، به عنوان کمیسر موقت خدمت می کند و تعداد کمی از نام های دیگر در مورد جایگزینی دائمی در واشنگتن منتشر شده است. اما وودكاك در Capitol Hill انتقاداتی را نسبت به تلاش های ناچیز FDA برای جلوگیری از اپیدمی مواد مخدر ایجاد كرده است ، بنابراین وی ممكن است منصوب بلند مدت قابل قبولی نباشد.
  • سنا نیز در این هفته دو انتصاب کلیدی در دولت را تأیید کرد: دکتر ویوک مورتی به عنوان جراح عمومی و دکتر راشل لوین به عنوان دستیار منشی بهداشت. انتظار می رفت که مورتی ، یک طرفدار کنترل اسلحه ، و لوین ، اولین شخص علنی تراجنسیتی مورد تایید سنا ، با زمان سختی روبرو شوند اما آنها روند کار را به راحتی طی کردند.
  • بسته کمکی covid کمک بیشتری به افرادی می کند که بیمه درمانی را در بازارهای ACA خریداری می کنند ، اما مصرف کنندگان ممکن است اثرات آن را به سرعت احساس نکنند زیرا اجرای این تغییرات زمان بر است. برخی از این موارد ، مانند افزایش یارانه حق بیمه ، مصرف کنندگان می توانند از اول آوریل در وب سایت دولت ارزیابی کنند. اما دریافت یارانه بیمه کارگران بیکار مدت بیشتری طول می کشد.
  • اعضای کنگره در حال بررسی افزودن مقرراتی برای کنترل قیمت دارو به لایحه اصلی زیرساخت های موجود هستند. به این دلیل که اگر راهی برای پایین آوردن قیمت داروهای مدیکر پیدا کنند ، بودجه ای را برای سایر اولویت های هزینه فراهم می کند.
  • تولیدکنندگان دارو احتمالاً مبارزه بزرگی را علیه هرگونه اقدامی که بتواند قیمت ها را کنترل کند ، انجام خواهند داد و آنها در کنگره طرفداران طرفین راهرو را دارند.
  • صنایع دارویی همچنین ممکن است با اشاره به موفقیت خارق العاده تلاشهای سریع برای تولید واکسن کوویید ، سعی در مقابله با هرگونه قانون قیمت گذاری داشته باشد. اما بیشتر این کارهای اولیه به عنوان تحقیقات بنیادی توسط انستیتوی ملی بهداشت انجام شد و بودجه تلاش های شرکت های دارویی به طور کامل توسط دولت فدرال تأمین شد.
  • AstraZeneca ، که در حال ساخت واکسن کووید است که به طور گسترده در اروپا مورد استفاده قرار می گیرد اما هنوز در ایالات متحده مجاز نیست ، در توضیح تحقیقات و نتایج خود گرفتار مشکلات زیادی شده است. آخرین مشکل این هفته بود که NIH این شرکت را به دلیل استفاده از داده های ناقص در اعلامیه خود درباره نتایج آزمایشات بالینی ایالات متحده که می خواهد به زودی به FDA ارسال کند ، مجازات کرد.
READ  ویروس فلج اطفال در فاضلاب شهر نیویورک شناسایی شد

بعلاوه ، برای اعتباری بیشتر ، اعضای هیئت مدیره داستان های مورد علاقه خود در مورد بهداشت را در هفته توصیه می کنند که فکر می کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: مجله نیویورک تایمز’ “سوگیری اخبار بد، “توسط دیوید لئوناردت

مارگوت سانگر-کاتز: روزنامه وال استریت ژورنال “بیمارستان ها داده های قیمت گذاری را از نتایج جستجو پنهان می کنند، ”توسط تام مک گینتی ، آنا وایلد ماتیوز و ملانی ایوانز

آنا ادنی: استات “آنچه “لوبیا” به والدینش در مورد سرطان کودکان ، نیاز به تحقیقات و حمایت از بیماران آموخت، “توسط Meghana کشاوران

سارا کارلین اسمیت: KHN “در آمریکا واجد شرایط بودن واکسن کووید “لحاف دیوانه ای” از قوانین ایالتی است، “توسط فیل گالویتس

برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا کلیک کنید.

و در What the Health مشترک شوید؟ بر iTunes، بخیه، Google Play، Spotify، یا بازیگران جیبی.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقف است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقف است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  "یک بازو و یک پا": حقوق "بدون غافلگیری" خود را بدانید

از محتوای خود استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات)

ما سازمان ها را تشویق می کنیم محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر دهند. در اینجا همان چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی و با پیوندی به سایت californiahealthline.org ، اعتبار دهید. در صورت امکان ، لطفاً نویسنده (نویسندگان) اصلی و “خط بهداشتی کالیفرنیا” را در متن زیر وارد کنید لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر یک داستان با عنوان “همه حقوق محفوظ است” ، ما نمی توانیم اجازه بازنشر آن مورد را بدهیم.

سوالی دارید؟ به ما خبر دهید.