KHN’s “What’s the Health؟”: تلاش برای قیمت دارو دام را می گیرد

[ad_1]

پخش کننده صوتی را نمی توانید ببینید؟ برای گوش دادن به SoundCloud اینجا را کلیک کنید.

هزینه بالای داروهای تجویزی یک موضوع مهم بهداشتی برای عموم مردم و سیاستمداران است ، اما نگرانی های مطرح شده توسط گروهی از دموکرات های میانه رو تهدید می کند لایحه ای را که رهبران دموکرات مجلس به آن فشار می آورند ، از رده خارج کنند.

در همین حال ، سازمان غذا و دارو استفاده از واکسن Pfizer covid-19 را برای افراد 12 سال به بالا مجاز دانسته است و Pfizer متقاضی دریافت مجوز کامل این واکسن است. در حال حاضر با مجوز اضطراری توزیع می شود. تصویب کامل می تواند در مورد نیاز به واکسن در برخی از محل های کار ، مدارس یا سایر مکان های تجمع باز شود ، که احتمالاً بحث و جدال بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

و دولت بایدن سیاست دوران اوباما را برای منع تبعیض در مراقبت های بهداشتی برای افراد دگرباش جنسی بازگرداند ، حتی با وجود تصویب قوانین ضد LGBTQ در ایالات دیگر.

جلسات این هفته جولی روونر از KHN ، جوآن کنن از پولیتیکو ، سارا کارلین اسمیت از ورق صورتی و ریچل کوهرس از Stat هستند.

در میان عکسهای گرفته شده از پادکست این هفته:

  • مخالفت شماری از دموکرات های محافظه کار و میانه رو با پیشنهاد رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی برای کاهش قیمت داروهای تجویز شده کمی تعجب آور بود زیرا برخی از اعضا در کنگره قبلی به قانون بسیار مشابه رای داده بودند. در آن زمان ، اما واضح بود که این لایحه شانس زنده ماندن در سنا تحت کنترل جمهوریخواهان را ندارد. اکنون خطر بسیار بیشتر است زیرا دموکرات ها کنگره و کاخ سفید را کنترل می کنند.
  • علاوه بر نفوذ داروخانه داران در کپیتول هیل ، برخی مقاومت ها در برابر طرح پلوسی بیانگر این واقعیت است که توسط رهبری پشت درهای بسته نوشته شده و روند کمیته معمولی را طی نکرده است ، در آن اعضای مجلس فرصتی برای بحث و گفتگو داشتند و اصلاح قانون
  • عامل دیگر اختلاف این است که چندین نماینده که نامه را به رئیس مجلس امضا کرده اند از مناطقی می آیند که تولیدکنندگان دارو فعالیت گسترده ای دارند و معتقدند که اقدامات برای پایین آوردن قیمت می تواند هزینه شغل را به همراه داشته باشد.
  • دولت اعلام کرد که بیش از 1 میلیون نفر برای پوشش بهداشتی در بازارهای مراقبت مقرون به صرفه در دوره ثبت نام ویژه ای که توسط دولت بایدن ایجاد شده است ، ثبت نام کرده اند. افزایش ثبت نام به دلیل افزایش یارانه هایی است که کنگره در اوایل سال جاری تصویب کرده و یک فعالیت پیام رسان قوی درباره نیاز به بیمه توسط دولت است.
  • علی رغم تلاش سناتور جان کورنین (R-Texas) برای جلوگیری از نامزدی وی به عنوان اعتراض به سیاست های دولت بایدن که می تواند باعث کاهش نامزد شود ، دموکرات ها در مجلس سنا خواستار معرفی Chiquita Brooks-LaSure برای ریاست مراکز خدمات پزشکی و پزشکی هستند. پرداخت های پزشکی به بیمارستان های تگزاس.
  • اگر بروکس-لاسور تأیید شود ، نامزدهای پست های اصلی دیگر در HHS به سرعت دنبال می شوند ، مانند روسای Medicaid و اداره منابع و خدمات بهداشتی. اما در مورد کمیساریای جدید سازمان غذا و دارو هیچ تحرکی صورت نگرفته است.
  • کمیته مشورتی واکسن برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کند که کودکان 12 سال به بالا نه تنها می توانند با خیال راحت واکسن Pfizer covid-19 را تزریق کنند ، بلکه این واکسن را می توان با واکسن های دیگر نیز تزریق کرد. مقامات بهداشتی قبلاً توصیه کرده بودند که واکسن ها از یکدیگر فاصله داشته باشند. با این حال متخصصان اطفال نگران این هستند که چه تعداد کودک واکسیناسیون های مهم دیگر را در طی دوره همه گیری از دست داده اند.
  • تجهیز متخصصان اطفال برای دادن واکسن به جوانان ممکن است در محافظت از این گروه سنی حیاتی باشد. اما واکسنی که مورد تأیید قرار گرفته است ، به سخت ترین ذخیره گاه سرما نیاز دارد ، بنابراین ممکن است مانعی برای ورود آن به مطب پزشکان باشد. دولت به دنبال راه هایی برای سهولت در انجام این عمل توسط متخصصان اطفال است.
READ  مطالعه جدید از برنامه غربالگری هدفمند سرطان پروستات پشتیبانی می کند

بعلاوه ، برای اعتبار بیشتر ، اعضای هیئت مدیره داستان های مورد علاقه خود در مورد بهداشت را در هفته توصیه می کنند که فکر می کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: HBO “جنایت قرن”توسط الکس گیبنی

جوآن کنن: گریست “پول فدرال برای اسکان بی خانمان در دسترس است. هیچ کس آن را نمی گیرد، “توسط آدام ماهونی

راشل کرز: استات “کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پیام آهسته و محتاطانه CDC در مورد Covid-19 از یک لحظه دور است.، “توسط نیکلاس فلورکو

سارا کارلین اسمیت: KHN “ساخت فعالان اکراه کننده: تیراندازی پلیس در بیمارستان ، یک خانواده را مجبور می کند تا درباره عدالت آمریکا تجدید نظر کنند، “توسط سارا وارنی

برای شنیدن همه پادکست های ما ، اینجا کلیک کنید.

و در What the Health مشترک شوید؟ بر iTunes، بخیه، Google Play، Spotify، یا بازیگران جیبی.

این داستان توسط تولید شده است KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

KHN (Kaiser Health News) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.

READ  عوارض جانبی مسکن Percodan (آسپرین / اکسی کدون) و هشدارها

از محتوای ما استفاده کنید

این داستان می تواند به صورت رایگان بازنشر شود (جزئیات)

ما سازمان ها را تشویق می کنیم محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر دهند. در اینجا همان چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی ، با پیوندی به سایت californiahealthline.org ، اعتبار دهید. در صورت امکان ، لطفاً نویسنده (نویسندگان) اصلی و “خط بهداشتی کالیفرنیا” را در زیر نامه وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر یک داستان با عنوان “همه حقوق محفوظ است” ، ما نمی توانیم اجازه بازنشر آن مورد را بدهیم.

سوالی دارید؟ به ما خبر دهید.