BioIVT برای برجسته کردن نقش اصلی خود در تحقیقات بیوپسی مایع در کنفرانس AACC

BioIVT، یک شریک تحقیقاتی جهانی و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های نمونه زیستی برای توسعه دارو و تشخیص، امروز اعلام کرد که نقش اساسی خود را در تحقیقات بیوپسی مایع در نشست علمی سالانه انجمن شیمی بالینی آمریکا (AACC) و نمایشگاه آزمایشگاه بالینی برجسته خواهد کرد. این کنفرانس از 23 تا 27 جولای در مرکز کنوانسیون آناهیم در آناهیم، ​​کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

تحقیقات بیوپسی مایع می تواند در روش تشخیص، تشخیص و درمان بیماری ها انقلابی ایجاد کند. با این حال، قبل از اینکه بتواند به پتانسیل کامل خود برسد، چندین مسئله باید حل شود. آنها شامل اتخاذ پروتکل های مجموعه استاندارد شده برای کاهش تنوع تحلیلی و کاهش خطر شکست هستند. کاربرد هر بیومارکر مولکولی جدید نیز باید در طیف وسیعی از وضعیت بیماری و اهداکنندگان کنترل از نژادها و قومیت‌های مختلف ارزیابی شود تا تعمیم‌پذیری و اثربخشی بیوپسی مایع در گروه‌های مختلف بیمار افزایش یابد.


دکتر کورتنی نوح، معاون امور علمی، BioIVT

دکتر نوح افزود: «BioIVT با استفاده از روش‌های جمع‌آوری و نگهداری نمونه‌های استاندارد شده و دسترسی مطمئن به گروه‌های اهداکننده مختلف، به غلبه بر این چالش‌ها کمک می‌کند».

دکتر نوح این چالش ها را همراه با ابتکارات صنعتی برای ایجاد استانداردهای جهانی برای بانکداری زیستی مایع، در طی سخنرانی خود با عنوان “بازگشایی آینده تحقیقات بیوپسی مایع” مورد بحث قرار خواهد داد. این نشست از ساعت 10:30 صبح 25 تیرماه در سالن نمایش 2 تئاتر آغاز می شود.

کارشناسان BioIVT همچنین در غرفه شماره 3540 در دسترس خواهند بود تا در مورد مجموعه گسترده این شرکت از نمونه های زیستی با کیفیت بالا بحث کنند و توضیح دهند که چگونه نمونه ها می توانند سفارشی و پیکربندی شوند تا نیازهای تحقیقاتی خاص را برآورده کنند.

READ  بحران سلامت روانی کالیفرنیا: چه چیزی اشتباه بود؟ و آیا می توانیم آن را برطرف کنیم؟

اطلاعات تکمیلی در مورد نمونه‌های زیست نمونه BioIVT و کنفرانس AACC را می‌توانید در https://info.bioivt.com/aacr-meeting-2023.