Glow Recipe هندوانه Glow Niacinamide Dew Drop

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] چند سال پیش من یک مجموعه کوچک Glow Recipe خریدم – من به ندرت مراقبت از پوست را خریداری می کنم زیرا بیش از اندازه کافی برای بررسی ارسال می شود ، بنابراین این یک استثناء نادر بود فقط به این دلیل که ارائه آن بسیار جذاب بود. Glow Recipe که بر پایه قدرت میوه است و توسط دو بازاریاب سابق L’Oreal Korea تأسیس شده است ، بافت ها و عطرها را میخ کرده است ، در حالی که مراقبت از پوست با الهام از کره ای را اصلی تر می کند. ضرب المثل قدیمی خرید اول با چشم شما در اینجا بسیار قوی است (جای تعجب نیست که بنیانگذاران به طور کامل از روشهای بازاریابی خود استفاده می کنند) در بسته بندی های روشن و سبک های بطری که کمی بیشتر از آنچه عموماً می بینیم ، خلاقیت دارند.

Glow Recipe هندوانه Glow Niacinamide Dew Drop

این محصول مرا در قطره های شبنم قرار داد – این کلمات دقیقاً بافتی را که من امیدوار بودم به وجود می آورد. این یک مایع سبک و سرمی است که بلافاصله نرم و راحت می شود و با یک بوی عطر هندوانه تقویت می شود. این نوعی سرم است که به پوست بدون آرایش درخشندگی شبانه (نه چرب) می دهد که تازه و خوب به نظر می رسد. نام تجاری پیشنهاد می کند که روی نقاط بلند صورت ضربه بزنید تا در آن قسمت ها درخشان شود ، اما من می گویم که این یک چهره آرایشگر است که احتمالاً فقط در محیط عکاسی بسیار مناسب است زیرا اثر “بارق” ظریف است. و همچنین غیرقابل مقاومت است که آن را در همه جا قرار ندهید.

READ  کرم صبح بخیر سول دژانیرو
Glow Recipe هندوانه Glow Niacinamide Dew Drop

از نظر مواد تشکیل دهنده ، نیاسینامید به یکنواخت شدن رنگ (در دراز مدت) کمک می کند و اسید هیالورونیک کار آبرسانی را انجام می دهد. همچنین حاوی کمی متأسفانه Eclipta Prostrata است که گاهی اوقات به عنوان دیزی دروغین شناخته می شود ، از خویشاوندان آفتابگردان و یک عنصر رایج مراقبت از پوست در کره است که هم آنتی اکسیدان و هم آرامش بخش است. همانطور که می بینید ، من سرم آووکادو سرامید بازیابی نیز دارم که قرمزی را برطرف می کند. مجدداً ، بافتی شبیه سرم دارد که از نظر ظاهری کمی شیری است و به زیبایی (و بلافاصله) در رنگ پوست فرو می رود. در حالی که پوست من نسبت به گذشته حساس تر است ، در حال حاضر هیچ قرمزی فعال ندارم ، اما حداقل می توانم به شما بگویم که حاوی چه چیزی است.

دستور درخشش

بدیهی است که آووکادو به شکل روغن و کره در خط مقدم است ، اما ترکیبی از پنج سرامید یکسان پوست رطوبت را ارائه می دهد و همچنین از اتلاف آب جلوگیری می کند. آلانتوئین هم آبرسانی و هم آرامش بخش است و شیر برنج به لایه برداری ملایم کمک می کند تا از صافی آن اطمینان حاصل شود. من احساس می کنم شما می توانید هر دو محصول را به عنوان عصاره در نظر بگیرید – چیزی اضافی که می توانید قبل از مرطوب کننده و بعد از تمیز کردن از آن استفاده کنید. ما به دلیل طبیعت آبدار خود ، این گام اضافی را که مورد علاقه کشورهای آسیایی است ، دیر انجام دادیم – آنها را به سبک سرمی معرفی کنیم و ما بسیار بیشتر در حال پیاده روی هستیم. سرم بازیابی سرامید آووکادو نیز با یک کیسه کوچک ماسک خواب چشم مذاب آووکادو همراه بود که یک سورپرایز خوب بود. نکته اصلی این است که اگر عاشق بافت های سرم مانند با طراوت پوست هستید ، دستور Glow را دوست دارید. من مایلم شما را به جهت Glow Recipe Essentials که 29 پوند است و شامل ماسک خواب Watermelon Glow Sleeping، Blueberry Bounce Gentle Cleanser، Water Melon Glow Toner و ماسک چشم مذاب آووکادو است ، نشان دهم تا نمای کلی مارک را به شما ارائه کنم. به این است اینجابه در غیر این صورت ، بازیابی سرامید 38 پوند است اینجا و قطره های شبنم براق هندوانه 31 پوند است اینجابه غیر وابسته است اینجابه

READ  مشکل خواب؟ این سویه های Kratom می توانند کمک کنند

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.